Csi  Bilgi Sistemleri ve Danışmanlık Ltd. Şti. 1996 yılında kurulmuş olup,  ülkemizin sayılı üniversite hastanelerine otomasyon sistemini kurarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu üniversite hastanelerinde, aynı taban üzerinde değişiklik yapılmadan, yeni teknolojilere entegrasyon kolaylıkla ve sürekli olarak sağlanarak en uzun süreli hastane uygulaması hizmetinin verilmesi başarısı gösterilmiştir. Ayrıca,  kendi alanında Medula uygulamaları hayata geçtiğinde Sistemle, Medula entegrasyonunu sağlayarak, ilk dönem sonlandırmada tek ve en yüksek toplam tutarlı fatura oluşturabilmiş yazılım şirketidir.

Csi  1998 yılından itibaren, yurt dışında Hastane Yazılım Uygulaması alanında söz sahibi büyük firmalarla ortak çalışmalar yaparak, başarılı projelere imza atmış ve bu alanda gelişime yönelik yeni fikirlere ışık tutmuştur. 

Dünya çapında Hastane Yazılım Uygulamalarında ve büyük Finans kuruluşlarında yoğun olarak tercih edilen Cache veritabanını Türkiye’de ilk olarak kurduğu hızlı ve güvenilir otomasyon sisteminde kullanmış, bir hastanenin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek yazılımlar gerçekleştirmiş, bunun yanında danışmanlık hizmetleri ile profesyonel çalışmalarına devam etmiştir.

Getirdiği güvenilir ve akılcı çözümlerle Csi, hastane yönetimlerinin kendi politikasını belirleyebilmesini, bilgilere rahatça ulaşmalarını, zaman kaybını minimize etmeyi, karlılık oranını arttırmayı, bu sayede oluşan kaynakla hastalara sunulan hizmet kalitesinin arttırılabilmesine katkıda bulunmuştur.

Hastaya en iyi hizmeti vermek ve tıbbi araştırmaları sürdürmeyi amaçlayan hastane çalışanlarının evrak karmaşası ile karşı karşıya kalmalarını engelleyerek, ihtiyaç duyulan bilgilere en kısa yoldan ulaşabilmelerini sağlamıştır.

Csi  misyonu, sürekli gelişen bilişim sektöründe ülkemizin de dünya ülkeleri ile rekabet edebilecek düzeye gelebilmesine katkıda bulunmak, çözüm ortakları ile sağlık sektörü kalitesinin arttırılabilmesini yani kendi alanında fark yaratabilmeyi sağlamaktır.

Tecrübe sahibi, yenilikçi fikirler üretebilen çalışan kadrosu ile hızla hedeflediği noktalara ulaşabilmeyi başarmıştır. Csi ; yazılım birimi, teknik destek birimi, eğitim ve analiz birimi, fatura ve resmi evrak takip birimi ve deneyimli, akılcı, alanlarında uzman danışmanları ile bir sağlık kuruluşunun ihtiyaç duyabileceği tüm alanlara hitap etmektedir. Ayrıca laboratuar, arşiv, malzeme yönetimi gibi konularda sorunsuz hizmet vermekte, yeni gelişmelere ayak uydurarak sürekli artan ihtiyaçlara geçici değil, kalıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Csi  ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olan, cevaplanmasını istediğiniz bütün sorulara ve sorunlara çözüm üreten, zaman kaybınızı en aza indiren bir danışman daha da ötesi bir dost sıcaklığı ile hizmetinizdedir.

Hedefimiz daima sizin memnuniyetinizi sağlamaktır.

Sizde bu farkı yaşamak isterseniz Csi  ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.


Csi - Fark Yaratır

ANA SAYFA   HAKKIMIZDA   ÇÖZÜMLER   ÜRÜNLER   İNSAN KAYNAKLARI   İLETİŞİM   SİTE HARİTASI